Reikia patarimo?+370 655 94094

Puodas su dangčiu Swiss Diamond, Ø24 cm, XD6124c

Prekės kodas: SDXD6124c

149,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 24 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Puodas su dangčiu Swiss Diamond „SDXD6124c“, Ø24 cm

Swiss Diamond“ produktų linija „XD“ pasižymi dar stipresne ir sunkiau pažeidžiama korpuso danga, kuri tikrai atlaikys laiko išbandymą. Šiuos produktus itin lengva valyti, o maistą ruošti dar patogiau. Jeigu norite gaminti sveikesnius ir skanesnius patiekalus – „Swiss Diamond“ tinka kaip tik j...

Daugiau

Puodas su dangčiu Swiss Diamond „SDXD6124c“, Ø24 cm

Swiss Diamond“ produktų linija „XD“ pasižymi dar stipresne ir sunkiau pažeidžiama korpuso danga, kuri tikrai atlaikys laiko išbandymą. Šiuos produktus itin lengva valyti, o maistą ruošti dar patogiau. Jeigu norite gaminti sveikesnius ir skanesnius patiekalus – „Swiss Diamond“ tinka kaip tik jums.

Swiss Diamond“ puodai išsiskiria tuo, jog juose galima gaminti nenaudojant arba su labai mažai riebalų. Todėl jūsų paruoštas maistas bus sveikesnis bei jame dar geriau atsiskleis visos gerosios skoninės savybės bei aromatai. Šis puodas garantuoja kokybiškesnio ir maistingąsias medžiagas išlaikančio maisto ruošimą.

XD“ produktų linijos paviršius yra sustiprintas 20 % daugiau deimantų puodo dangoje ir yra dar ilgaamžiškesnis. Taip pat tai leidžia geriau paskirstyti šilumą ir taupyti energiją gaminant ant mažesnės kaitros. Nesvarbu, ar jūs verdate paprasčiausią sriubą, ar gaminate sudėtingus virtuozo vertus patiekalus, šis puodas tikrai atitiks jūsų poreikius ir taps geriausiu draugu kiekvienoje virtuvėje.

Išskirtinės puodo „Swiss Diamond“ savybės:

• Skersmuo: 24 cm.
• Talpa: 5,2 l.
• Elegantiškas, funkcionalus dizainas.
• Su stikliniu dangčiu
• Nelimpanti danga.
• Neindukcinis.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu