Deimantinis galandimo blokelis Hiamea H1109
Turite klausimų?
- Telefonas +370 655 94094
- El. Paštas eshop@krinona.lt
Informacija
Deimantinis galandimo blokelis Hiamea „H1109“
Šis ergonomiškas ketursienis deimantinis galandimo blokelis Hiamea „H1109“ padės jums pagaląsti bet kurį peilį iki labiausiai atšipusio. Tam tereiks pasirinkti labiausiai tinkamą blokelio galandimo pusę nuo 200 iki 1000 grit grūdėtumo.
4 galandimo rupumo lygiai
Hiamea „H1109“ yra ypač patogus naud...
DaugiauDeimantinis galandimo blokelis Hiamea „H1109“
Šis ergonomiškas ketursienis deimantinis galandimo blokelis Hiamea „H1109“ padės jums pagaląsti bet kurį peilį iki labiausiai atšipusio. Tam tereiks pasirinkti labiausiai tinkamą blokelio galandimo pusę nuo 200 iki 1000 grit grūdėtumo.
4 galandimo rupumo lygiai
Hiamea „H1109“ yra ypač patogus naudoti dėl keturių įvairiu grūdėtumo lygiu padengtų deimantinių sienelių. Rinkitės tarp 200, 400, 600 ir 1000 grit grūdėtumo galandimo paviršių, kad pasiektumėte ypač šiurkštų, šiurkštų,vidutinį ar švelnų galandimo rezultatą.
Patogumas ir elegancija
Deimantinis galandimo blokelis pasižymi patogumu ir elegantišku dizainu, kuris tiks prie bet kurios virtuvės dizaino. Hiamea „H1109“ galandimo blokeliu itin paprasta ir lengva naudotis, o ant kiekvienos sienelės užrašytas grūdėtumo lygis padės greitai ir lengvai pasirinkti norimą galandimo paviršių. Blokelis yra pagamintas iš patvaraus nerūdijančio plieno ir išsiskiria ilgaamžiškumu.
Peilių galandimo blokelio išskirtinės savybės:
• Unikali išvaizda ir stilingas dizainas bet kuriai virtuvei.
• Tipas: rankinis.
• Danga: deimantinė.
• Keturi galandimo pasirinkimai.
• Grūdėtumas: 200, 400, 600, 1000 grit.
• Labai šiurkštus, šiurkštus, vidutinis ar švelnus galandimas.
• Galandama braukiant peiliu per norimą paviršių.
Mažiau Į krepšelįŠią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia
Dažnai perkama kartu
-
Pagaminta JaponijojeJaponiško plieno peilis KAI Wasabi black DM6710P Šefo peilis,10 cm ašmenys 32,00 €