Reikia patarimo?+370 655 94094

Įkraunama plaukų kirpimo-kantavimo mašinėlė-trimeris BaByliss PRO EDM Technology Metal Trimmer FX7880RGE

Prekės kodas: FX7880RGE

145,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 26 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Įkraunama plaukų kirpimo-kantavimo mašinėlė-trimeris BaByliss PRO „EDM Technology Metal Trimmer“

BaByliss PRO „EDM Technology“ įkraunama plaukų kirpimo mašinėlė-trimeris yra naujos kartos stilingas ir efektyvus prietaisas kiekvienam profesionaliam kirpėjui. Šis trimeris turi visiškai naują EDM technologijos variklį ir unikalią kirpimo ašmenų si...

Daugiau

Įkraunama plaukų kirpimo-kantavimo mašinėlė-trimeris BaByliss PRO „EDM Technology Metal Trimmer“

BaByliss PRO „EDM Technology“ įkraunama plaukų kirpimo mašinėlė-trimeris yra naujos kartos stilingas ir efektyvus prietaisas kiekvienam profesionaliam kirpėjui. Šis trimeris turi visiškai naują EDM technologijos variklį ir unikalią kirpimo ašmenų sistemą.

EDM variklis

Įkraunama plaukų kirpimo ir kantavimo mašinėlė-trimeris BaByliss PRO „EDM Technology“ turi integruotą naujausios kartos EDM technologija paremtą variklį. Jis pasižymi didele galia tam, kad lengvai susidorotų su bet kokio tipo, net pačiais šiurkščiausiais, plaukais.

Galinga ir taupi

Šios plaukų kirpimo mašinėlės variklis išsiskiria itin aukštu pajėgumu, kuris siekia 6300 apsisukimų per minutę. Mašinėlė dirba tyliau ir mažiau vibruoja, o variklis itin ilgaamžis. Be viso to, mašinėlė naudoja ir žymiai mažiau energijos, todėl yra taupesnė.

Kirpimo ašmenys

BaByliss PRO „EDM Technology“ turi U (30 mm) ir T (40 mm) ašmenis. Jie yra lengvai nuimami ir keičiami. Ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės japoniško plieno ir yra itin preciziški. Su jais galėsite atlikti virtuoziškumo reikalaujančius, įmantriausius kirpimus. Mašinėlė idealiai tinka ūsams bei barzdai formuoti, taip pat preciziškam plaukų skutinėjimui.

Ypač patogi

Ši įkraunama plaukų kirpimo mašinėlė-trimeris taps ne tik stilingu, bet ir itin patogiu darbo įrankiu kiekvieno kirpėjo rankose. Ji yra specialiai subalansuota, o tai sumažina svorį rankose ir jų nenuvargina dirbant visą dieną. Neslidus metalinis mašinėlės korpusas užtikrina, kad kerpant ji neišslys iš rankų.

Išskirtinės plaukų kirpimo-kantavimo mašinėlės savybės:

• Unikalus ergonomiškas metalinis korpusas.

• Preciziškam kirpimui.

• Japoniško nerūdijančio plieno kirpimo ašmenys.

• U (30 mm) ir T (40 mm) kirpimo ašmenys.

• Greitai pakeičiami ašmenys.

• Ilgaamžė ličio jonų baterija.

• Pridedamas patogus ir stabilus kroviklis: 110–240 V.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Veikimas Be laido
Priedai Taip

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu