Reikia patarimo?+370 655 94094

Barzdos plaukų kirpiklis Panasonic ERGD51K503

Prekės kodas: PNERGD51K503

69,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 26 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Barzdos plaukų kirpiklis Panasonic „PNERGD51K503“

Panasonic „PNERGD51K503“ yra pažangiausia barzdos formavimo priemonė, su kuria barzdos kirpimas taps tikru malonumu. Dėl unikalios ašmenų padėties, formuodami barzdą galite geriau nei bet kada anskčiau matyti savo darbo eigą. Naudokite reguliuojamas šukas ir kirpkite palikdami 0,5–10 mm plaukeli...

Daugiau

Barzdos plaukų kirpiklis Panasonic „PNERGD51K503“

Panasonic „PNERGD51K503“ yra pažangiausia barzdos formavimo priemonė, su kuria barzdos kirpimas taps tikru malonumu. Dėl unikalios ašmenų padėties, formuodami barzdą galite geriau nei bet kada anskčiau matyti savo darbo eigą. Naudokite reguliuojamas šukas ir kirpkite palikdami 0,5–10 mm plaukelius. Tai barzdos kirpimas ir formavimas be jokių pastangų.

Novatoriška konstrukcija palengvina barzdos formavimą

Įkvėptas barzdaskučių skustuvo, šis kirpiklis yra išskirtinai lengvai naudojamas, jį galite laikyti rankoje, kaip norite.

Lankstus naudojimas – lengvas barzdos formavimas ir priežiūra

Dėl „I“ formos dizaino galima laikyti įvairiais būdais geriau prisitaikant prie kerpamos vietos, todėl tiksliau suformuojamas barzdos stilius.

Šukų priedas padės apkirpti vienodu ilgiu

Naudodami šukų priedą galėsite tvarkingai apkirpti barzdą norimų ilgiu. Ilgis reguliuojamas sukamuoju disku 20 lygių nuo 0,5 iki 10,0 mm 0,5 mm intervalais. Ilgis be priedo: 0,1 mm

Itin ploni ašmenys skuta trumpai, bet švelniai

Itin ploni kirpiklio ašmenys užtikrina trumpą kirpimą net 0,1 mm, suteikdami švelnų pojūtį. Taip galite suteikti aiškias, ryškias linijas formuodami savo barzdą. Fiksuotų ašmenų storis 0,1 mm.

Odą apsauganti ašmenų technologija švelniai barzdos priežiūrai

Fiksuotų ašmenų konstrukcija su užapvalintais kraštais sumažina poveikį odai, todėl sumažėja dirginimas.

Tikslų formavimą užtikrina trumpai kerpantys kirpiklio ašmenys

Kirpiklio ašmenys yra itin ploni ir išskirtinai aštrūs, tai palengvina barzdos formavimą. Tai idealiai tinka norint tiksliai patrumpinti ūsus ar padailinti kitas vietas.

Plovimo vandeniu galimybė palengvina priežiūrą

Po naudojimo lengvai išvalysite paprasčiausiai nuplaudami vandeniu. Dėl atsparios vandeniui konstrukcijos galite plauti visą įrenginį. Sutepkite kirpiklį prieš naudodami ir panaudoję. AC įkrovimas, kurio užtenka 50 minučių naudojimui be laido. Visiškai įkrovę tik per vieną valandą, galėsite naudoti 50 minučių. Įkraunant deganti lemputė informuos jus apie krovimą.

Išskirtinės plaukų kirpiklio savybės:

• Kirpimo ilgis: 0,5–10 mm.

• Išskirtinis dizainas.

• Ergonomiškas prietaiso laikymas rankoje.

• itin ploni ašmenys.

• Plovimo vandeniu galimybė.

• Šukų priedas.

• Įkrovimo laikas: 1 val.

• Naudojimas pilna įkrova: 50 min.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu