Reikia patarimo?+370 655 94094

Nešiojamas uodų repelentas Thermacell MR-300G

Prekės kodas: THMR300GI

34,95 €
Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Nešiojamasis uodų repelentas Thermacell „Mosquito & Midge Repeller”

Thermacell“ nešiojamas uodų repelentas – tai itin efektyvaus veikimo prietaisas, apsaugantis nuo vabzdžių. Jis atbaido iki 98% uodų ir veikia iki 20 m² plote. Jis yra nedidelis, patogus nešioti, nepurškiamas ir neskleidžia jokio kvapo. Tai puiki alternatyvi įvairiems ant odos n...

Daugiau

Nešiojamasis uodų repelentas Thermacell „Mosquito & Midge Repeller”

Thermacell“ nešiojamas uodų repelentas – tai itin efektyvaus veikimo prietaisas, apsaugantis nuo vabzdžių. Jis atbaido iki 98% uodų ir veikia iki 20 m² plote. Jis yra nedidelis, patogus nešioti, nepurškiamas ir neskleidžia jokio kvapo. Tai puiki alternatyvi įvairiems ant odos naudojamiems losjonams bei purškalams. Jis puikiai tinka žvejybai, išvykoms gamtoje, ramiam poilsiui ar užsiimant sodininkyste.

Šiuo prietaisu ypač lengva naudotis – tereikia pakeisti užpildus, prisotintus alethrinu ir galite mėgautis apsauga nuo uodų. Alethrinas- tai sintetinis piretrino analogas, kuris veikia uodų bei kitų vabzdžių nervų sistemą.

Nešiojamojo repelento veikimo principai: šiluma aktyvuoja repelento juostelę ir sukuria apsauginį 20m² sluoksnį nuo uodų, mašalų bei kitų nedidelių skraidančių vabzdžių.

Rinkinį sudaro: „Thermacell“ repelentas, 3 repelento plokštelės ir 1 dujų balionėlis.

Mažiau

Dažnai perkama kartu