Reikia patarimo?+370 655 94094

Rankinis kavos aparatas Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch 01557

Prekės kodas: CE01557

159,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 20 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Rankinis kavos aparatas Cecotec „Power Instant-ccino 20 Touch“

Skaitmeninis kavos aparatas Cecotec „Power Instant-ccino 20 Touch“ su 20 barų darbiniu slėgiu paruošia kapučino kavą vos 1 mygtuko spustelėjimu.

InstantCappuccino“

Norite išsivirti karštos kavos greitai ir lengvai? Tuomet šis kavos aparatas tiks kaip tik jums. Su šiuo funkcionali...

Daugiau

Rankinis kavos aparatas Cecotec „Power Instant-ccino 20 Touch“

Skaitmeninis kavos aparatas Cecotec „Power Instant-ccino 20 Touch“ su 20 barų darbiniu slėgiu paruošia kapučino kavą vos 1 mygtuko spustelėjimu.

InstantCappuccino“

Norite išsivirti karštos kavos greitai ir lengvai? Tuomet šis kavos aparatas tiks kaip tik jums. Su šiuo funkcionaliu kavos aparatu jums nereiks vargti dvejojant, ką spausti. Cecotec „Power Instant-ccino 20 Touch“ aparatas pasižymi „InstantCappuccino“ funkcija, kuri paruošia visų rūšių karštus gėrimus ir kapučino kavą vienu mygtuko paspaudimu ir be jokių rūpesčių.

Galingas

Šis kavos aparatas turi integruotą slėginį siurblį, pasižymintį aukštu, net 20 barų siekiančiu darbiniu slėgiu. Cecotec „Power Instant-ccino 20 Touch“ aparato galia siekia 1350 W. Visa tai leidžia paruošti geriausias putas kavai ir išgauti maksimaliai nuostabų jos skonį bei aromatą

Lengvas valdymas

„EasyTouch“ technologija užtikrina intuityvų, greitą ir lengvą kavos aparato valdymą jutikliniu skydeliu, o pagal poreikius visiškai pritaikoma „CustomCoffee“ funkcija automatiškai programuoja norimą kavos, pieno ar putų kiekį, ruošiant norimą kavą.

Funkcionalus

Didelė 400 ml pieno talpa yra jungiama prie kavos aparato ir gali būti laikoma tiesiog šaldytuve. Integruotas termoblokas garantuoja greitesnį ir tolygesnį vandens šildymą, o du filtrai leidžia vienu metu pilti du kavos puodelius. Puodeliai aparate yra sušildomi, kad jūsų kavos stiprumas ir skonis būtų dar nuostabesni. Be viso to, Cecotec „Power Instant-ccino 20 Touch“ aparatu galima kaitinti vandenį ir arbatoms.

Kavos aparato išskirtinės savybės:
• 1,4 litro nuimamas vandens rezervuaras.
• Nerūdijančio plieno konstrukcija
• Pridedamas kavos matavimo šaukštelis ir kavos presas.
• Ištraukiamas padėklas lengvesniam valymui.
• Matmenys: 37 x 32,5 x 25 cm.
• Svoris: 5,6 kg.
• Įtampa: 220-240 V, 50/60 Hz.
• Galingumas: 1350 W.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia