Reikia patarimo?+370 655 94094

Japoniško plieno peilis KAI Sekimagoroku DMGC-0401 peilis 15 cm ašmenys

Prekės kodas: DMGC-0401

145,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 23 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija


Kai "Seki Magoroku Composite" serijos peiliai - tai net 8 metalo sluoksnius turintys peiliai, kurių ašmenų šerdies kietumas yra 61+/-1 HRC „Rockwell“ skalėje. Šių peilių geležtė pagaminta pasitelkiant naujausias technologijas, kuomet itin tiksliai sujungiamos dvi skirtingos plieno rūšys ir išgaunamas stulbinamai gražus piešinys, sujungimo vi...

Daugiau


Kai "Seki Magoroku Composite" serijos peiliai - tai net 8 metalo sluoksnius turintys peiliai, kurių ašmenų šerdies kietumas yra 61+/-1 HRC „Rockwell“ skalėje. Šių peilių geležtė pagaminta pasitelkiant naujausias technologijas, kuomet itin tiksliai sujungiamos dvi skirtingos plieno rūšys ir išgaunamas stulbinamai gražus piešinys, sujungimo vietose pridedant lituotą varį. Poliruoti peilių ašmenys yra pagaminti iš VG-10 plieno su ŽTT61 kietumo ±1 ir satino ašmenimis iš SUS420J2 plieno.

Išskirtinio dizaino Kai „Seki Magoroku“ universaluspeilis sukurtas elegancijos ir grožio mėgėjams, kuriems ir virtuvėje reikalingas grožis ir grakštumas. Šis peilis skirtas pjaustyti mėsai, sūriui ir daržovėms, mažais arba vidutinio dydžio gabaliukais. Peilio rankena pagaminta iš Japonijos Pakka medienos.

Peilio savybės:

  • Modelis – DMGC-0401;

  • Geležtės ilgis – 15 cm;

  • Rankenos ilgis – 9,5 cm;

  • Tvirtas ir ilgaamžis įrankis;

  • Atsparumas nusidėvėjimui ir korozijai;

  • Unikalus dizainas ir graži išvaizda;

  • Pjovimo kontrolė ir stabilumas.

Paverskite maisto ruošimą maloniu ir elegantišku procesu.Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu