Reikia patarimo?+370 655 94094

Japoniško plieno peilis KAI MGC-0406, 20 cm ašmenys

Prekės kodas: MGC-0406

182,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 23 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Kai "Seki Magoroku Composite" serijos peiliai - tai net 8 metalo sluoksnius turintys peiliai, kurių ašmenų šerdies kietumas yra 61+/-1 HRC „Rockwell“ skalėje. Šių peilių geležtė pagaminta pasitelkiant naujausias technologijas, kuomet itin tiksliai sujungiamos dvi skirtingos plieno rūšys ir išgaunamas stulbinamai gražus piešinys, sujungimo vietos...

Daugiau

Kai "Seki Magoroku Composite" serijos peiliai - tai net 8 metalo sluoksnius turintys peiliai, kurių ašmenų šerdies kietumas yra 61+/-1 HRC „Rockwell“ skalėje. Šių peilių geležtė pagaminta pasitelkiant naujausias technologijas, kuomet itin tiksliai sujungiamos dvi skirtingos plieno rūšys ir išgaunamas stulbinamai gražus piešinys, sujungimo vietose pridedant lituotą varį. Poliruoti peilių ašmenys yra pagaminti iš VG-10plieno su ŽTT61 kietumo ±1 ir satino ašmenimis iš SUS420J2 plieno. Šie peiliai galandami tokiu pat būdu kaip galandami Samurajų kardai, todėl jų ašmenys yra itin aštrūs ir galingi.

Aukščiausio lygio gamintojų meistriškumas ir išskirtinis puošnumas patiks net ir pačiam išrankiausiam maisto ruošėjui.

Išskirtinio dizaino Kai "Seki Magoroku Composite" šefo peilis, su 20 cm ašmenimis, sukurtas elegancijos ir grožio mėgėjams, kuriems ir virtuvėje reikalingas grožis bei grakštumas. Tai pagrindinis peilis, naudojamas kapojimui, smulkinimui, pjovimui ir išpjaustymui. Šio peilio ašmenys yra platūs ir skirti pjauti tiesiai, storais gabalais. Šio peilio rankena pagaminta iš Japonijos Pakka medžio. Peilio ašmenys ir rankena yra simetriški, todėl puikiai tiks tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Paverskite maisto ruošimą maloniu ir elegantišku procesu.

Peilio savybės:

  • Modelis- MGC-0406

  • Geležtės ilgis- 20 cm

  • Rankenos ilgis - 12 cm

  • Bendras peilio ilgis - 35,2 cm

  • Tvirtas ir ilgaamžis įrankis

  • Atsparumas nusidėvėjimui ir korozijai

  • Unikalus dizainas ir graži išvaizda

  • Pjovimo kontrolė ir stabilumas

"Kai" peilius renkasi tikri virtuvės profesionalai.


Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu