Reikia patarimo?+370 655 94094

Damasko plieno peilis Utility Knife SZ-02, universalus peilis, 12 cm ašmenys

Prekės kodas: SNSZ-02

70,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 26 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Profesionaliam maisto ruošimui!

Suncraft „Senzo“ klasikinės kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 Damasko nerūdijančio plieno sluoksnių su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems, aliejuotiems bei krakmolingiems produk...

Daugiau

Profesionaliam maisto ruošimui!

Suncraft „Senzo“ klasikinės kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 Damasko nerūdijančio plieno sluoksnių su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems, aliejuotiems bei krakmolingiems produktams prilipti prie peilio. Plieninė peilio dalis atskirta nuo kietmedžio rankenos plonyčiu, raudonu, karščiui atspariu žiedu, kuris leidžia tiek plienui, tiek medienai saugiai plėstis bei susitraukti įvairiais greičiais ypatingai aukštose temperatūrose. Tai peiliai - tikriems virtuvėms meistrams.

Šis Suncraft „Utility Knife“ universalus peilis Jums bus nepamainomas pagalbininkas virtuvėje, kadangi su juo galėsite atlikti daugybę darbų. Šis peilis skirtas pjaustymui, kaulų išėmimui, odos lupimui ir netgi pjaustymui griežinėliais ir kubeliais. Jį galima naudoti ruošiant vaisius, daržoves, žoleles, nedidelius mėsos gabaliukus, vištieną bei žuvį.

Damasko plieno peilio Suncraft „Utility Knife“ savybės:

  • Pagamintas iš Damasko nerūdijančio plieno VG-10, 33 plieno sluoksniai;

  • Išmatavimai: ašmenų ilgis: 12 cm, bendras peilio ilgis: 23,3 cm, peilio storis: 2 mm;

  • Svoris: 78 g;

  • Pagaminta: Japonijoje;

  • Negalima plauti indaplovėje.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu