Reikia patarimo?+370 655 94094

Damasko plieno peilis Senzo Black, BD-02 Petty knife,12 cm ašmenys

Prekės kodas: BD-02

80,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 26 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Damasko plieno peilis „Senzo Black, Petty knife“, 12 cm ašmenys

Suncraft „Senzo Black“ kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 sluoksnių juodo, nerūdijančio Damasko plieno su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems, ali...

Daugiau

Damasko plieno peilis „Senzo Black, Petty knife“, 12 cm ašmenys

Suncraft „Senzo Black“ kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 sluoksnių juodo, nerūdijančio Damasko plieno su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems, aliejuotiems bei krakmolingiems produktams prilipti prie peilio. Plieninė peilio dalis susijungia su dviejų spalvų kietmedžio rankena. Skirtingas spalvas skiria plonas, baltas, karščiui atspariu žiedu, kuris leidžia tiek plienui, tiek medienai saugiai plėstis bei susitraukti įvairiais greičiais ypatingai aukštose temperatūrose. Tai peiliai - tikriems virtuvėms meistrams.

Šis išskirtinio dizaino Suncraft „Petty Knife“ smulkinimo peilis yra puiki šefo peilio alternatyva. Peilis yra nedidelis tačiau puikiai tinka smulkinti smulkioms daržovėms ar net pjaustyti mėsai, o lenkti peilio kraštai užtikrina nepriekaištingą peilio slydimą.

Damasko plieno peilio Suncraft „Petty Knife“ savybės:

  • Pagamintas iš nerūdijančio Damasko plieno VG-10, 33 plieno sluoksniai;

  • Išmatavimai: ašmenų ilgis: 12 cm, bendras peilio ilgis: 23,5 cm;

  • Svoris: 70 g;

  • Pagaminta Japonijoje;

  • Negalima plauti indaplovėje.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu