Reikia patarimo?+370 655 94094

Damasko plieno peilis Twisted Octagon, TO-02 Petty knife, 15 cm ašmenys

Prekės kodas: TO-02

99,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 26 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Damasko plieno peilis „Twisted Octagon, Petty knife“, 15 cm ašmenys

Suncraft „Twisted Octagon“ kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 sluoksnių nerūdijančio Damasko plieno su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir turi išskirtinį Damasko raštą, kuris neleidžia riebaluot...

Daugiau

Damasko plieno peilis „Twisted Octagon, Petty knife“, 15 cm ašmenys

Suncraft „Twisted Octagon“ kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 sluoksnių nerūdijančio Damasko plieno su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir turi išskirtinį Damasko raštą, kuris neleidžia riebaluotiems, aliejuotiems bei krakmolingiems produktams prilipti prie peilio bei sumažina trintį. Plieninė peilio dalis susijungia su aštuoniakampe susukta azijietiško stiliaus kietmedžio rankena. Rankeną ir geležtę skiria plonas, raudonas, karščiui atspariu žiedas, kuris leidžia tiek plienui, tiek medienai saugiai plėstis bei susitraukti įvairiais greičiais ypatingai aukštose temperatūrose. Tai peiliai - tikriems virtuvėms meistrams.

Šis išskirtinio dizaino Suncraft „Twisted Octagon, Petty knife“ peilis yra puiki alternatyva dideliam šefo peiliui. Šis peilis puikiai tinka ne tik smulkiems vaisiams ar daržovėms bet ir mėsai pjaustyti. Lenkti peilio kraštai užtikrina nepriekaištingą peilio slydimą. Japoniškas menas, tikslumas ir naujos technologijos padaro šį peilį unikaliu ir nepakartojamu.

Damasko plieno peilio Suncraft „Twisted Octagon, Petty knife“ savybės:

  • Pagamintas iš nerūdijančio Damasko plieno VG-10, 33 plieno sluoksniai;

  • Šerdies kietumas - R62 +/- 1;

  • Išmatavimai: ašmenų ilgis – 15 cm, bendras peilio ilgis – 27,5 cm;

  • Svoris: 85 g;

  • Pagaminta Japonijoje;

  • Negalima plauti indaplovėje.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu