Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Vonelės ir priedai 

Parafino vonelė – tai elektrinis prietaisas, naudojamas parafino procedūroms, šildant parafiną. Šios terapinės procedūros gali būti naudojamos tiek rankoms, tiek kojoms. Parafino vonelė yra pagaminta iš atsparių medžiagų, o prietaiso paruošimas naudojimui – itin paprastas. Galima parafino vonelės šildymo temperatūra ~50–70 °C. Vonelės talpa yra 3 litrai, tad rekomenduojamas parafino kiekis šildymui yra apie 2 kilogramai.

Parafino vonelės nauda

Mūsų odą veikia įvairūs veiksniai, todėl ji dažnai išsausėja, suskilinėja, parausta ar ima šerpetoti. Parafino procedūros metu atveriamos poros, o veikliosios medžiagos skverbiasi į gilesnius odos sluoksnius, taip sudrėkindamos odą ir suaktyvindamos kraujotaką. Gausybė maitinančių ir drėkinančių medžiagų, esančių parafine, atkuria odos stangrumą, minkštumą bei elastingumą. Parafinas atpalaiduoja raumenis, mažina įtampą bei sąnarių skausmus. Be to, parafino vonelė sumažina lėtinio artrito sukeliamą skausmą bei stabdo pigmentinių dėmių atsiradimą. Parafino vonelės ypač rekomenduojamos šaltuoju metų laiku.

Kaip pasiruošti parafino procedūrai?

Prieš parafino procedūrą rekomenduojama atlikti rankų ar kojų šveitimo procedūrą, kuri leis pašalinti negyvas odos ląsteles ir suaktyvins kraujotaką. Labai svarbu pasirinkti tinkamą prietaiso temperatūrą, tada maloni šiluma pasklis po visą kūną.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tiek namų, tiek profesionaliam naudojimui skirtas parafino voneles rankoms ir kojoms. Nuolat rūpindamiesi savo oda ir atlikdami terapines procedūras, greitai pastebėsite akivaizdžius odos būklės pasikeitimus.