Reikia patarimo?+370 655 94094

Gertuvė Contigo Cortland Infuser CON1000-0670, geltona, 750 ml

Prekės kodas: CON1000-0670

29,95 €
Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Su šiomis gertuvėmis kelionės taps žymiai patogesnės ir malonesnės, nes patentuotos „Autoseal“ technologijos dėka būsite visiškai apsaugoti nuo gėrimų išsiliejimo, o norėdami numalšinti troškulį, tai galėsite padaryti vos vienu mygtuko paspaudimu. Norint atsigerti pakanka spustelti „Autoseal“ mygtuką, kurį atleidus, gertuvė užsirakins automatiškai. O mygtuko užraktas apsaugos nuo atsitiktinio AUTOSEAL mygtuko paspaudimo.

Kas kartą vis naujas gėrimo skonis!

Ši gertuvė turi specialią talpyklą, skirtą vaisiams ar žolelėms, kurios dėka pagardinsite savo vandenį. Tiesiog pridėkite norimų vaisių ar žolelių ir ant viršaus pripilkite vandens. Vaisiai išliks jiems skirtoje vietoje ir neplūduriuos gertuvėje, o Jūs mėgausite nepakartojamo skonio gėrimu.

Contigo „Cortland Infuser” gertuvė pagaminta iš itin patvaraus plastiko, ji yra ilgaamžė ir atspari smūgiams. Gertuvės sienelės pagamintos iš skaidraus polimero – tritano, kuris nesitepa ir neįsigeria kvapų. Ši gertuvė tinka praktiškai bet kokiems gertuvių laikikliams arba gali būti patogiai tvirtinama karabinu.

Contigo „Cortland Infuser” gertuvės savybės:

  • Pagaminta nenaudojant BPA (Bisfenolio A);

  • Talpa: 770 ml;

  • Spalva: geltona;

  • Nepralaidi skysčiams;

  • Turi patogią rankenėlę su karabinu;

  • Gertuvės dangtelį saugu plauti indaplovėje.

Išbandykite kas kartą vis naują gėrimo skonį kartu su „Contigo“.

Prenumerata sėkminga