Reikia patarimo?+370 655 94094

Įkraunamas dulkių siurblys ZYLE ZY600VC, 350 W

Prekės kodas: ZY600VC

199,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki birželio 2 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Pakraunamas dulkių siurblys Zyle „ZY600VC“

Dulkių siurblys Zyle „ZY600VC“ pasižymi patentuota ciklonine siurbimo technologija, kurios itin galingos išcentrinės jėgos atskiria dulkes ir alergenus nuo oro srauto į dulkių konteinerį. Šis inovatyvus dulkių siurblys turi integruotą skaitmeninį 350 W galingumo bešepetį variklį, palaikantį pastovią di...

Daugiau

Pakraunamas dulkių siurblys Zyle „ZY600VC“

Dulkių siurblys Zyle „ZY600VC“ pasižymi patentuota ciklonine siurbimo technologija, kurios itin galingos išcentrinės jėgos atskiria dulkes ir alergenus nuo oro srauto į dulkių konteinerį. Šis inovatyvus dulkių siurblys turi integruotą skaitmeninį 350 W galingumo bešepetį variklį, palaikantį pastovią didelę galią iki pat siurbimo pabaigos.

Dvipakopė cikloninio filtravimo technologija

Zyle „ZY600VC“ skaitmeninis variklis užtikrina nuolatinę aukštą siurbimo jėgą. Dėl integruotos dvipakopės cikloninio filtravimo technologijos, siurbiant šiuo funkcionaliu dulkių siurbliu vienu metu veikia dvi ciklono sistemos, maksimaliai padidindamos filtruojamo oro srautą.

Įsiurbimo galia ir ilgas veikimo laikas

Aukšta 17,5 Kpa įsiurbimo galia leidžia pašalinti ne tik nukritusius trupinius, nešvarumus ir naminių gyvūnėlių plaukus, bet ir sugeria daugiau mikroskopinių dulkių dalelių bei alergenų. Pilnai pakrautas dulkių siublys gali veikti net iki 45 minučių, o tiek laiko tikrai užteks išsiurbti visas valymo reikalaujančias namų vietas.

Transformuokite į rankinį dulkių siurblį

Funkcionalų Zyle „ZY600VC“ dulkių siurblį galėsite greitai ir lengvai transformuoti į itin patogų rankinį siurblį, su kuriuo greitai išvalysite nešvarias ir sunkiai pasiekiamas vietas. Tai užtikrina lengvas ir ergonomiškai suprojektuotas motorizuotas antgalis. Su juo belaidis dulkių siurblys taps nepakeičiamas valant naminių gyvūnėlių plaukus nuo tokių problemiškų vietų kaip automobilio sėdynės ar lovos.

Namai be alergenų ir dulkių erkučių

Šis pakraunamas dulkių siurblys ypač rekomenduojamas alergijų turintiems žmonėms. Cikloninė filtravimo sistema užtikrina nepriekaištingą oro išvalymą. Siurblys pašalina ne tik purvą ir nešvarumų sluoksnius, bet susiurbia ir visas smulkias daleles, kuriose kaupiasi dulkių erkutės bei alergenai.

„Hepa“ filtras – alergiškiems žmonėms

Dulkių siurblyje esantis „Hepa“ filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą. Jis padės išvengti dulkių, susidarančių namų ruošos metu. Tai ne tik užtikrins švarą namuose, tačiau ir saugos Jūsų sveikatą.

Pakraunamo dulkių siurblio Zyle „ZY600VC“ techninės savybės:
• Galingumas: 350 W.
• Skaitmeninis bešepetis variklis.
• Maksimalus veikimo laikas: iki 45 min. mažo greičio režimu.
• Įkrovimo laikas: apie 5 valandos;
• Įsiurbimo galia: 17,5 Kpa.
• 2 pakopų cikloninio filtravimo technologija.
• Baterija: 21,6 V, ličio.
• Nešvarumų talpykla: 0,5 l.
• Priedai: antgalis su šereliais, antgalis plyšiams, motorizuotas antgalis, tvirtinimas prie sienos.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Dulkių siurblio tipas Pakraunamas siurblys
Galingumas 350 W
Garantija 24 mėn
Hepa filtro modelis HEPA
Vamzdžių tipas Metaliniai
Siurbimo galios reguliavimas Ant rankenos
Baterijos tipas Ličio jonų
Automatinis laido suvyniojimas Taip
Didelis Turbo šepetys Taip
Mažas Turbo šepetys Taip
Maži antgaliai tarpams Taip
Turbo šepetys Taip

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu