Reikia patarimo?+370 655 94094

Profesionali medžio anglis RoosKCB Grill Fanatics White Quabracho 1317, 10 kg

Prekės kodas: RSK1317

18,90 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki liepos 14 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Profesionali medžio anglis RoosKCB „Grill Fanatics White Quabracho“, 10 kg

Puikiai tinka restoranams.

RoosKCB“ medžio anglis yra gaminama iš Quebracho (baltos spalvos ąžuolo) medienos, kuri auga Pietų Amerikos šalyje - Paragvajuje. Šios anglies savybės, be kita ko, yra daug ilgesnis degimo laikas nei Europoje gaminamos anglies ir neutralesni...

Daugiau

Profesionali medžio anglis RoosKCB „Grill Fanatics White Quabracho“, 10 kg

Puikiai tinka restoranams.

RoosKCB“ medžio anglis yra gaminama iš Quebracho (baltos spalvos ąžuolo) medienos, kuri auga Pietų Amerikos šalyje - Paragvajuje. Šios anglies savybės, be kita ko, yra daug ilgesnis degimo laikas nei Europoje gaminamos anglies ir neutralesnis bei švelnesnis dūmų skonis. Suteikia puikų aromatą kepamiems gaminiams. Šios medžio anglies gabalai yra labai dideli (nuo 50 iki 200 mm) ir net ir baigus kepti, uždarius oro tiekimą, nemaža dalis medžio anglies išliks kitam grilio įkūrimui.

Gera medžio anglis nėra įvairių medžių mišinys, bet susideda iš vieno tipo medienos. Ši medžio anglis taip pat tinkama palaikyti pastovią temperatūrą. Jei turite Kamado grilių, pvz., „Big Green Egg“ arba „Zyle Kamado“, ši medžio anglis yra puikus pasirinkimas. Anglis gali degti su labai mažai deguonies ir tuo pačiu metu gali sukelti labai aukštą temperatūrą.

Anglies gabalų dydis: nuo 50 iki 200 mm.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu