Reikia patarimo?+370 655 94094

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY100RSJ su didele maisto įdėjimo anga, raudona spalva

Prekės kodas: ZY100RSJ

289,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 20 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Lėtaeigė sulčiaspaudė „Zyle“ su didele maisto įdėjimo anga

Ši „Zyle“ lėtaeigė sulčiaspaudė su didele maisto įdėjimo anga išskiria aukščiausia kokybe, stilingu dizainu, nerūdijančio plieno apdaila bei 400 W varikliu.

Ji pasižymi išskirtiniu universalumu – su ja išspausite sultis iš gausybės vaisių, daržovių bei uogų (pvz.: apelsinų, obuolių, kop...

Daugiau

Lėtaeigė sulčiaspaudė „Zyle“ su didele maisto įdėjimo anga

Ši „Zyle“ lėtaeigė sulčiaspaudė su didele maisto įdėjimo anga išskiria aukščiausia kokybe, stilingu dizainu, nerūdijančio plieno apdaila bei 400 W varikliu.

Ji pasižymi išskirtiniu universalumu – su ja išspausite sultis iš gausybės vaisių, daržovių bei uogų (pvz.: apelsinų, obuolių, kopūstų, špinatų ir k.t). Taip pat priklausomai nuo savo poreikių galėsite pasirinkti skirtingus filtrus – smulkų filtrą, stambų filtrą bei ledų šerbetams skirtą filtrą. Naudodami smulkų bei stambų filtrą galėsite pasigaminti tobulos konsistencijos sultis, o ledų šerbetams skirtas filtras leis pasiruošti gardžius vaisių šerbetus, ledus bei riešutų sviestą visai šeimai.

400 W indukcinis variklis

Dėl galingo, 400 W variklio lengvai išspausite sultis tiek iš minkštų, tiek iš kietų daržovių bei vaisių. Neskaitant didelės variklio galios, sulčių spaudimo metu prietaisas išlieka ypatingai tylus, taip išlaikant malonią atmosferą tiek namuose, tiek ir darbinėje aplinkoje.

Didelė maisto įdėjimo anga

Dėl naujausios lėtaeigio sulčių spaudimo technologijos užtikrinamas efektyvesnis sulčių spaudimas bei išsaugomos maistingosios medžiagos – taigi ji puikiai tiks savo sveikata besirūpinantiems žmonėms. Dėka 8 cm x 8 cm maisto įdėjimo angos užtikrinamas išskirtinis patogumas, kadangi vaisius bei daržoves galima sudėti nesmulkintus. Tai ne tik sutaupys laiko, tačiau ir apsaugos maistą nuo karščio bei oksidacijos ruošimo bei sulčių spaudimo metu.

Tylus prietaiso veikimas

Dėka specialaus, lėtai besisukančio variklioši sulčiaspaudė veikia žymiai tyliau ir sukelia mažesnę vibraciją.

Lėtaeigei sulčiaspaudei skirtuose filtruose nėra BPA

Sulčiaspaudei skirtuose filtruose nėra BPA, taigi jais yra visiškai saugu naudotis.

Sulčių kamštelis – kokteiliams ir lengvesnei sulčiaspaudės priežiūrai

Šio kamštelio pagalba Jūs galėsite lengvai pasigaminti įvairius vaisių bei daržovių kokteilius be jokių papildomų pastangų. Jums tiesiog tereiks užkimšti sulčių išbėgimo angą ir spausti sultis, o sulčiaspaudėje sultys susimaišys patys.

Techninės lėtaeigės sulčiaspaudės savybės:

  • 400 W indukcinis variklis;

  • Įtampa: 220-240 V;

  • Maisto įdėjimo anga: 8 cm x 8 cm;

  • Ypač galingas ir tylus variklis: 33 aps./min;

  • Sulčiaspaudei skirtos dalys pagamintos iš tritano, kuriame nėra BPA;

  • 2 sulčių spaudimui skirti filtrai;

  • 1 šerbetui bei ledams skirtas filtras.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu