Reikia patarimo?+370 655 94094

Damasko plieno peilis Mini Chef Knife SZ-09, šefo peilis, 10 cm ašmenys

Prekės kodas: SNSZ-09

75,00 €
Pristatysime iki gegužės 27 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Profesionaliam maisto ruošimui!

Suncraft „Senzo“ klasikinės kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 Damasko nerūdijančio plieno sluoksnių su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems, aliejuotiems bei krakmolingiems produk...

Daugiau

Profesionaliam maisto ruošimui!

Suncraft „Senzo“ klasikinės kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 Damasko nerūdijančio plieno sluoksnių su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems, aliejuotiems bei krakmolingiems produktams prilipti prie peilio. Plieninė peilio dalis atskirta nuo kietmedžio rankenos plonyčiu, raudonu, karščiui atspariu žiedu, kuris leidžia tiek plienui, tiek medienai saugiai plėstis bei susitraukti įvairiais greičiais ypatingai aukštose temperatūrose. Tai peiliai - tikriems virtuvėms meistrams.

Šis Damasko plieno Suncraft „Mini Chef Knife“ šefo peilis turi itin aštrius, 10 cm ašmenis, todėl idealiai tinka mažesniems maisto ruošimo darbams, tokiems kaip žolelių ar sūrio pjaustymas.

Damasko plieno peilio Suncraft „Mini Chef Knife“ savybės:

  • Pagamintas iš Damasko nerūdijančio plieno VG-10, 33 plieno sluoksniai;

  • Peilio ašmenų ilgis: 10 cm;

  • Pagaminta Japonijoje;

  • Negalima plauti indaplovėje.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu