Reikia patarimo?+370 655 94094

Damasko plieno peilis Senzo Black, BD-04 Santoku knife, 16,7 cm ašmenys

Prekės kodas: BD-04

117,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 23 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Damasko plieno peilis „Senzo Black, Santoku knife“, 16,7 cm ašmenys

Suncraft „Senzo Black“ kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 sluoksnių juodo, nerūdijančio Damasko plieno su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems,...

Daugiau

Damasko plieno peilis „Senzo Black, Santoku knife“, 16,7 cm ašmenys

Suncraft „Senzo Black“ kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 sluoksnių juodo, nerūdijančio Damasko plieno su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems, aliejuotiems bei krakmolingiems produktams prilipti prie peilio. Plieninė peilio dalis susijungia su dviejų spalvų kietmedžio rankena. Skirtingas spalvas skiria plonas, baltas, karščiui atspariu žiedu, kuris leidžia tiek plienui, tiek medienai saugiai plėstis bei susitraukti įvairiais greičiais ypatingai aukštose temperatūrose. Tai peiliai - tikriems virtuvėms meistrams.

Šis išskirtinio dizaino Suncraft „Santoku Knife“ peilis yra tarsi viduriukas tarp šefo ir Nakiri peilių ir būtent tai jam suteikia abiejų peilių savybių. Su šiuo peiliu pjaustymas bus dar tikslesnis, jis puikiai tiks dirbant su mėsa, žuvimi, daržovėmis bei vaisiais. Itin aštri geležtė užtikrins greitą ir aštrų pjovimą tad sultys esančios jūsų pjaustomame produkte neišbėgs.

Damasko plieno peilio Suncraft „Santoku Knife“ savybės:

  • Pagamintas iš nerūdijančio Damasko plieno VG-10, 33 plieno sluoksniai;

  • Išmatavimai: ašmenų ilgis: 16,7 cm, bendras peilio ilgis: 30 cm;

  • Svoris: 145 g;

  • Pagaminta Japonijoje;

  • Negalima plauti indaplovėje.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia